מקלט במרחק 335 מ׳
840,000 ₪

דוד המלך 34

מקלט במרחק 335 מ׳

דירה, קרית ארבע, קרית ארבע

3חדרים
קומה3/3
76מ״ר

למהירי החלטה! רוצים בע"ה לגור בדירה יפה ומשופצת? דירה יפה קרובה לתחנות האוטובוס, לגן שעשועים, כדקה הליכה מישיבת ההסדר, 2-3 דק' הליכה מהמרכז המסחרי שליד המועצה, קופת החולים וכו'. עברה שיפוץ גדול ויקר של ריצוף חדש והחלפת הצנרת בכל הדירה, מטבח מעץ מלא עם נשלפים, כיריים ותנור בילד אין, שירותי מונובלוק חדשים, החלפת אריחי אמבטיה, מיזוג ודלת פלדלת. שכנים מעולים! מתאימה להשקעה/מגורים. מושכרת. פינוי גמיש.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
76 מ״ר
קומות בבניין
3
חניות
ללא
מחיר למ"ר
11,052 ₪

היסטוריית שווי הנכס

44038649פורסם ב21/05/26