נכס עם ממ״ד
3,990,000 ₪

אצ"ג

נכס עם ממ״ד

בית פרטי/ קוטג', נתניה

7חדרים
קרקע
220מ״ר

למכירה בבלעדיות ע"י האחים סיני - חדש בשוק ולא פורסם מעולם! בצפון העיר, בית דו משפחתי משופץ במיקום פגז ושקט במרחק הליכה לפארק ציבורי. הבית 190 מ"ר בנוי 7 חדרים (5 חדרים הבית + יחידת דיור 2 חדרים מהממת עם כניסה נפרדת הניתנת להשכרה בקלות !!!) יושב על 220 מ"ר מגרש. גינה מפנקת ומרווחת מהיציאה מהסלון, בית שמתאים למשפחות שרוצות לעלות ברמת החיים שלהן... נכסים למכירה בנתניה זה קבוצת סיני נכסים.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
190 מ״ר
חניות
1
מחיר למ"ר
18,136 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,995,000 ₪
3,990,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏10,255 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,995,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

54019835פורסם ב20/11/25