מקלט במרחק 192 מ׳
2,050,000 ₪

רמת ורבר

מקלט במרחק 192 מ׳

דירה, פתח תקווה

2.5חדרים
קומה3/4
50מ״ר

משקיעים וזוגות צעירים שימו לב !!! אל תפספסו את ההזדמנות שלכם!!! להצטרף לפרוייקט פינוי בינוי הפרוייקט חתום עם יזם מוכר בשכונה !!! מה אתם מקבלים ? תוספת 12 מ"ר לדירה, תוספת 12 מ"ר מרפסת שמש מחסן + חניה. המיקום מושלם בלב רמת ורבר דקה מפארק יד לבנים ודקה מתחנת הרכבת הקלה. חייגו ובואו להתחדש !

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
50 מ״ר
קומות בבניין
4
חניות
ללא
מחיר למ"ר
41,000 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,025,000 ₪
2,050,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏5,269 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,025,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

82588976פורסם ב02/11/25