מקלט במרחק 674 מ׳
4,470,000 ₪

הרצליה

מקלט במרחק 674 מ׳

גג/ פנטהאוז

5חדרים
קומה2/3
127מ״ר

ברחוב ירוק ושקט בהרצליה הצעירה בבניין בוטיק של 6 דיירים בלבד דירת גג מדהימה, מלאת אור וירוק מסביב בקומת הכניסה 3 חדרי שינה מרווחים, חדר רחצה, מטבח וסלון עם יציאה למ.שמש מפנקת בקומה העליונה יחידת הורים עם מקלחת שירותים ויציאה למרפסת גג גדולה של 75 מ"ר לדירה חניה מקורה בטאבו ומחסן ענק בגודל של חדר כ 9 מ"ר אין עוד דירות כאלו!

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
127 מ״ר
קומות בבניין
3
חניות
1
מחיר למ"ר
35,196 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?2,235,000 ₪
4,470,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏11,489 ‏₪
סה״כ הלוואה‏2,235,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

59437143פורסם ב26/01/26