נכס עם ממ״ד
2,890,000 ₪

פלמ"ח

נכס עם ממ״ד

דירה, הרצליה הירוקה, נווה עובד, הרצליה

4חדרים
קומה1/6
100מ״ר

דירה הזדמנות בהרצליה הירוקה מחפשים את המקום המושלם לגור בו או להשקיע? בהרצליה הירוקה, ברחוב חד-סיטרי ושקט, ממוקמת לה דירת 4 חדרים מרווחת של כ-100 מ"ר, עם מרפסת שמש שלא תרצו לפספס! מדובר בבניין בתהליך תמ"א 38, מה שמעניק לכם יתרונות רבים: 3 כיווני אוויר - האור ובריזה המושלמים! חניה פרטית - זו לא רק דירה למגורים, אלא גם הזדמנות מצוינת להשקעה. בדובר בדירה בכניסה מידית, המוטיבציה למכירה גבוהה.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
דרוש שיפוץ
מ״ר בנוי
100 מ״ר
קומות בבניין
6
חניות
1
מחיר למ"ר
28,900 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,445,000 ₪
2,890,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏7,428 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,445,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

89276396פורסם ב26/09/24