נכס עם ממ״ד
2,700,000 ₪

חברון

נכס עם ממ״ד

דירה, תל יהודה, רמת גן

4חדרים
קומה2/6
97מ״ר

יש עסקאות שפשוט אסור לפספס ! וזאת בדיוק אחת מהן ! רחוב סופר שקט , בניין בוטיק עם רק 2 דירות בקומה השילוב המדויק בין פרטיות, שקט ואיכות חיים. סלון מרווח , מרפסת שמש מפנקת של 12 מ"ר , 3 כיווני אויר מעולים - מזרח , דרום ומערב , חניה תת קרקעית , מחסן , יחידת הורים , תריסים חשמליים בכל החלונות , לוקיישן מדהים קרוב לגבעתיים , כל מה שצריך מתחת לבית ! חנויות משכר , סופרים , מכולות , מסעות , תחבורה ציבורית

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
85 מ״ר
קומות בבניין
6
חניות
1
מחיר למ"ר
27,835 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,350,000 ₪
2,700,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏6,940 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,350,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

44205430פורסם ב13/05/26