מקלט במרחק 142 מ׳
1,750,000 ₪

ז'בוטינסקי 4

מקלט במרחק 142 מ׳

דירה, קרית מלאכי

4חדרים
קומה2/5
161מ״ר

למכירה דירה בלב המרכז ( דוד סנטר) קומה 2 קרוב להכל בית ספר בנקים מרכז מסחרי קופת חולים תחנת אוטובוס. הבית מעוד גדול אם מרפסת ענקית 30 מטר בית לאחר שיפוץ כללי שמור מאוד ומתוחזק

פירוט ריהוט:
משעירים חדר קונפליקט מיטה ארון מובנה שידה בחדר ילדים פלוס חדר הורים נשער כולו

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
130 מ״ר
קומות בבניין
5
חניות
1
מחיר למ"ר
10,869 ₪

• מרוהטת
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?875,000 ₪
1,750,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏4,498 ‏₪
סה״כ הלוואה‏875,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

64482803פורסם ב27/11/24