נכס עם ממ״ד
2,450,000 ₪

שיכון רסקו

נכס עם ממ״ד

דירה, קרית אונו

4.5חדרים
קומה2/7
96מ״ר

בטיפולנו הבלעדי בשכונת קיראון דירת 4.5 חד' קסומה בבניין בוטיק חדשני מוארת ביותר כ- 84 מ"ר בנוי כ- 12 מ"ר מרפסת שמש 4.5 חדרים מטבח חדשני מיקום מנצח בקרבה להכל דירה עורפית

פירוט ריהוט:
אוורסט נדל"ן/ לירן קוממי, חברת התיווך המובילה, מומחים לנכסי יוקרה ואלופים בשיווק! לתמונות באיכות HD חפשו אותנו ביויטיוב, פייסבוק, אינסטגרם, גוגל ועוד! יחד עם צוות יועצות הנדל"ן האלופות שלנו !

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
96 מ״ר
קומות בבניין
7
חניות
1
מחיר למ"ר
25,520 ₪

• מרוהטת
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,225,000 ₪
2,450,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏6,297 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,225,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

73304196פורסם ב01/02/26