מקלט במרחק 860 מ׳
9,200,000 ₪

תל אביב יפו

מקלט במרחק 860 מ׳

דירה

3חדרים
קומה7/9
96מ״ר

דירת 3 חדרים מרהיבה בקו ראשון לים בלב תל אביב השוכנת במבנה מלון דירות המשקיף ישירות אל הטיילת ורצועת החוף, ומציעה חוויית מגורים בסטנדרט בינלאומי המשלב עיצוב ייחודי, מפרט עשיר ומיקום מרכזי ותוסס בלב העיר עם נוף ים עוצר נשימה המעניק תחושת שלווה ורוגע. הדירה נהנית ממטבח מודרני, תכנון מעולה ומרפסת פרטית הצופה אל הים התיכון וטיילת תל אביב.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
86 מ״ר
קומות בבניין
9
חניות
ללא
מחיר למ"ר
95,833 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?4,600,000 ₪
9,200,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏23,646 ‏₪
סה״כ הלוואה‏4,600,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

44302876פורסם ב02/02/26