נכס עם ממ״ד
3,350,000 ₪

שדרות ירושלים 16

נכס עם ממ״ד

דירה, הקריה מע"ר, אשדוד

4חדרים
קומה17/38
192מ״ר

למכירה במגדלי ה- K-TOWER היוקרתיים! דירה פשוט ענקית. מהממת ומשופצת. הדירה היא בגובה קומה 17! מרפסת רחבת ידיים בגודל של כ- 40 מ"ר. נוף עוצר נשימה לים. בניין יוקרתי עם שומר בכניסה 24/7, לובי מפואר, חניה פרטית עילית מקורה, 4 מעליות. מחיר מנצח. פינוי גמיש מאוד.

פירוט ריהוט:
יש אפשרות לקניית הדירה עם כל הריהוט הקיים!

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
קומות בבניין
38
חניות
1
מחיר למ"ר
17,447 ₪

• מרוהטת
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,675,000 ₪
3,350,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏8,610 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,675,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

87684119פורסם ב19/02/24