נכס עם ממ״ד
2,400,000 ₪

נחשול 2

נכס עם ממ״ד

דירה, נופרים, ראש העין

4חדרים
קומה7/16
118מ״ר

ללא תיווך* - מתווכים לא להתקשר! דירה מוארת ושמורה ברמה גבוהה. מעוצבת עם נגרות אישית בחדרים ומטבח איכותי מנגר פרטי עם הכנה לאינדוקציה. רשתות וסורגים בכל החדרים. מרפסת עם הגבהה וברז מים. הדירה פונה לפארק, באזור שקט, נעים ומשפחתי. קרובה לגנים, בתי ספר, מרכז קניות ותחבורה ציבורית. מתאימה במיוחד למשפחות או למי שמחפש להיכנס עם מזוודות.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
108 מ״ר
קומות בבניין
16
חניות
1
מחיר למ"ר
20,338 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,200,000 ₪
2,400,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏6,169 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,200,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

55687266פורסם ב17/05/26