נכס עם ממ״ד
2,740,000 ₪

כנען

נכס עם ממ״ד

דירה, בית בפארק, אור יהודה

4חדרים
קומה5/14
128מ״ר

דירת החלומות מעוצבת אדריכלית! בניין בוטיק עם 4 דירות בלבד בקומה. מיזוג VRF של תדיראן עם שליטה נפרדת בכל חדר לנוחות מרבית. סורגים שקופים ורשתות בכל הבית, תריסים חשמליים, והגבהת זכוכית במרפסת לבטיחות הילדים. יחידת הורים מרווחת במיוחד. מרפסת סגורה עם מסכי ZIP חשמליים. נוף פתוח לחלוטין בלי שום בניין ממול. נגרות אישית מנגר פרטי בכל הבית עם פתרונות אחסון חכמים ומעוצבים! מחסן קטן מול הדירה (לא בטאבו)

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
128 מ״ר
קומות בבניין
14
חניות
1
מחיר למ"ר
21,406 ₪

• מרוהטת
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,370,000 ₪
2,740,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏7,043 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,370,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

43145088פורסם ב06/11/25