מקלט במרחק 341 מ׳
1,870,000 ₪1,910,000 ₪

רחבעם זאבי

מקלט במרחק 341 מ׳

דירה, גרין ועם, חולון

3.5חדרים
קרקע
72מ״ר

דירת 3.5 חד' משופצת, בקומת קרקע. חתומה לפינוי בינוי עם הערת אזהרה לטובת היזם. מושכרת כיום ב-4000ש"ח לזוג ששוכר תקופה ארוכה והיה מעוניין להמשיך. קרובה לתחבורה ציבורית, צירים מרכזיים, גני ילדים, בתי ספר, חנויות ומסחר. מעולה למשקיעים!

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
72 מ״ר
קומות בבניין
4
חניות
ללא
מחיר למ"ר
25,972 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?935,000 ₪
1,870,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏4,806 ‏₪
סה״כ הלוואה‏935,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

58313927פורסם ב28/12/25