נכס עם ממ״ד
3,290,000 ₪

שולמית אלוני 13

נכס עם ממ״ד

דירה, נחלת יהודה, ראשון לציון

5חדרים
קומה6/18
142מ״ר

למכירה בבלעדיות בשכ' נחלת יהודה המבוקשת הדירה במחיר הכי אטרקטיבי בשכונה! דירת 5 חדרים גדולה ומרווחת קומה 6 מתוך 18 נוף פתוח מכל הבית מרפסת הצגה 22 מטר עם הגבהת בטיחות יחידת הורים ענקית 3 שירותים ו2 מקלחות חימום מים בגז מזגן מולטי אינוורטר תדיראן סורגים ורשתות בכל הבית 2 חניות מקורות + מחסן בניין מפואר עם מכון כושר 2 חדרי דיירים חדר אופנים וחדר עגלות חוויות מגורים מודרנית ומוקפדת

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
120 מ״ר
קומות בבניין
18
חניות
2
מחיר למ"ר
23,169 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,645,000 ₪
3,290,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏8,456 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,645,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

56146272פורסם ב05/01/26