נכס עם ממ״ד
1,850,000 ₪

אריה בן אליעזר 14

נכס עם ממ״ד

דירה, רובע ד', אשדוד

4חדרים
קומה3/7
132מ״ר

לא לפספס בן אליעזר אחרי תמא 130 מטר ממד מרפסת מעלית משופצת

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
130 מ״ר
קומות בבניין
7
חניות
ללא
מחיר למ"ר
14,015 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?925,000 ₪
1,850,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏4,755 ‏₪
סה״כ הלוואה‏925,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

81714300פורסם ב16/12/25