בלעדיותנכס עם ממ״ד
2,490,000 ₪

הציונות

בלעדיותנכס עם ממ״ד

דירה, שיכון ותיקים, חולון

5חדרים
קומה6/7
111מ״ר

בשכונת שיכון ותיקים, חולון, דירת 5 חדרים חדשה בפרויקט תמ"א 38/1, כ105 מ"ר בנוי עם מרפסת שמש כ6 מ"ר. קומה 6 מתוך 7 עם מעלית, ממ"ד, יחידת הורים, שירותים ומקלחת כפולים. חניה תת קרקעית ומחסן בטאבו, חשמל תלת פאזי. דירה משודרגת עם ריצוף אלגנטי ומטבח איכותי. עורפית ושקטה, כיווני אוויר צפון ומזרח. אכלוס בעוד כשנה.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש מקבלן (לא גרו בנכס)
מ״ר בנוי
105 מ״ר
קומות בבניין
7
חניות
1
מחיר למ"ר
22,432 ₪
תאריך כניסה
01/02/27

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,245,000 ₪
2,490,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏6,400 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,245,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

65750180פורסם ב09/02/26