נכס עם ממ״ד
1,780,000 ₪

שקמים ואגמים

נכס עם ממ״ד

דירה, אשקלון

5חדרים
קומה4/5
140מ״ר

למכירה בשכונת אגמים. דירת 5 חדרים עם מרפסת סוכה!! בניין בוטיק, 2 דיירים בקומה. מחסן פרטי!!! הבית מושכר ב4600 לשוכרים איכותיים. העיסקה הכי טובה בשכונה!!

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
140 מ״ר
קומות בבניין
5
חניות
1
מחיר למ"ר
12,714 ₪
תאריך כניסה
08/10/24

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?890,000 ₪
1,780,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏4,575 ‏₪
סה״כ הלוואה‏890,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

73164702פורסם ב08/10/24