נכס עם ממ״ד
2,050,000 ₪

דניאל

נכס עם ממ״ד

דירה, לב העיר, בת ים

3חדרים
קומה2/10
90מ״ר

חדש למכירה ברחוב דניאל פינת רוטשילד בבת ים (בניין מדהים של אאורה!) 90 מ"ר בנוי 3 חדרים ענקיים! 2 מקלחות 2 שירותים! סלון ענק ומרווח דירה פינתית מלאת שמש!!! קומה 1 גבוהה מאוד כמו קומה 3 עם 2 מעליות בניין בן 10 שנים בוטיק ואיכותי! מעלית עם נגישות מלאה לנכים חניה פרטית בטאבו תת קרקעית! מרפסת שמש מפנקת ממ"ד כניסה מיידית דירת ירושה!!!

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
90 מ״ר
קומות בבניין
10
חניות
1
מחיר למ"ר
22,777 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,025,000 ₪
2,050,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏5,269 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,025,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

88143604פורסם ב16/12/25