נכס עם ממ״ד
2,850,000 ₪

דרך קדומים

נכס עם ממ״ד

דירה, הדרים, הדרים החדשה, כפר סבא

4חדרים
קומה2/5
110מ״ר

למכירה בשכונת הדרים-כאן כל יום הוא כמו פיקניק בפארק.דירת 4 חדרים-במקור 3.5.ממ"ד מאוורר שאפשר להפוך לחדר עבודה או סתם פינת בריחה מהקטנים.מרפסת שמש לכיף ולנשמה.חדרי רחצה משודרגים כי מגיע לכם גם להתפנק.מיזוג מיני מרכזי.חניה בטאבו.וסוג של מחסן כשתגיעו אני אסביר.הכי חשוב מוסדות חינוך במרחק הליכה,קרית ספורט מרכזית ובילויים במרחק פסיעה,כדי שהילדים יוכלו להיות פעילים ומאושרים בלי שתצטרכו לנסוע לכל מקום.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
110 מ״ר
קומות בבניין
5
חניות
1
מחיר למ"ר
25,909 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,425,000 ₪
2,850,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏7,325 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,425,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

76950712פורסם ב08/12/25