נכס עם ממ״ד
1,399,000 ₪

רמות הרכס

נכס עם ממ״ד

דירה, באר שבע

4חדרים
קומה2/5
116מ״ר

למכירה ברחוב משה קהירי, בקומפלקס נעים ומסודר, דירת 4 חדרים בתכנון מעולה!!! פינת אוכל מוגדרת, סלון מרווח, מרפסת שפונה ללוי אשכול, יחידת הורים מרווחת עם חדר ארונות, פינוי גמיש. לפרטים נוספים חייגו.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
116 מ״ר
קומות בבניין
5
חניות
1
מחיר למ"ר
12,060 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?699,500 ₪
1,399,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏3,596 ‏₪
סה״כ הלוואה‏699,500 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

75241471פורסם ב27/01/26