נכס עם ממ״ד
3,690,000 ₪

מצפה נבו

נכס עם ממ״ד

דירת גן, מצפה נבו, מעלה אדומים

7.5חדרים
קרקע
203מ״ר

קוטג גן פינתי במיקום מבוקש במצפה נבו. מעל 200 מטר בנוי עם חללי מגורים מרווחים וסוויטת הורים בקומת הכניסה. גינה פרטית גדולה, מרפסת קדמית עם פרגולת סוכה ומרפסת סוכה נוספת, חוויית מגורים מלאה בפנים ובחוץ. קרוב לבתי ספר, פארקים, בתי כנסת, מכולת ותחבורה ציבורית. הזדמנות נדירה למשפחות שמחפשות מרחב ואיכות חיים.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
קומות בבניין
3
חניות
ללא
מחיר למ"ר
18,177 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,845,000 ₪
3,690,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏9,484 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,845,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

58141871פורסם ב18/05/26