בלעדיותנכס עם ממ״ד
990,000 ₪

גיורא יוספטל 13

בלעדיותנכס עם ממ״ד

דירה, שקמים ואגמים, אשקלון

3חדרים
קומה7/9
67מ״ר

דירת 3 חדרים במיקום מרכזי. בסמיכות לשכונת אגמים לאזור התעשיה הדרומי. בסמיכות לקופות חולים מוסדות חינוך. ועוד... הדירה מסודרת עם מטבח משודרג. כולל ממ"ד. מתאים מאוד למשקעים כי בעלי הדירה מעונינים להישאר בשכירות. שני שרותים מקלחת ראשית פינת אוכל ומטבח משופץ הזדמנות טובה.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
67 מ״ר
קומות בבניין
9
חניות
1
מחיר למ"ר
14,776 ₪

היסטוריית שווי הנכס

82932266פורסם ב30/03/26