נכס עם ממ״ד
2,990,000 ₪

בלפור

נכס עם ממ״ד

גג/ פנטהאוז, נהריה

4חדרים
קומה5/5
148מ״ר

למכירה פנטהאוז חלומי בבלפור, נהריה! במקור 5 חדרים הוסבה ל 4 חדרים מפנקים כ 150 מטר , מרפסת ענקית כ 45 מטר מערבית עם נוף ים. בנוסף גג פרטי עם נוף ים עוצר נשימה! אח בסלון על גז , ריהוט , חדרי רחצה גדולים במיוחד , יחידת הורים ענקית חדר רחצה מפנק פלוס חדר ארונות . דלת כניסה בגובה כ 2.80 מטר . חנייה ומחסן צמודים לדירה . בניין בוטיק יוקרתי, כניסה מיידית. הזדמנות שלא תחזור!

פירוט ריהוט:
הפנטהאוז נמכר כולל ריהוט: מוצרי חשמל במטבח , מקרר, תנור ביחד אין , מיקרוגל מעוצב , כיריים, מדיח וקולט אדים. פינת אוכל , אח על גז , חדרים קומפלט .

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
148 מ״ר
קומות בבניין
5
חניות
1
מחיר למ"ר
20,202 ₪

• מרוהטת
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,495,000 ₪
2,990,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏7,685 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,495,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

44525767פורסם ב07/08/24