מקלט במרחק 720 מ׳
4,400,000 ₪

טלמון

מקלט במרחק 720 מ׳

דו משפחתי

12.5חדרים
קרקע
424מ״ר

בית ענק, יפהפייה, יחיד במינו! 3 דירות נפרדות! 424 מ"ר בנוי! 16,5 חדרים! שתי יחדות דיור של 107 מ"ר, 5 חדרים, 2 שירותים, 2 מקלחות וחצר לכל אחת. הדירה המרכזי, מוארת ומאווררת, בנויה על שתי קומות, 6,5 חדרים: סלון ופינת אוכל xx-לארג' עם יציאה למרפסת ולגינה, מטבח מאובזר עם המון מגירות לאחסון, משטח עבודה ארוך, יחידת הורים כוללת שירותים ומקלחת, חדר אורחים (עם שירותים ומקלחת) ועוד 3,5 חדרים. 4 שירותים. נוף

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
424 מ״ר
חניות
2
מחיר למ"ר
10,377 ₪
תאריך כניסה
16/08/26

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?2,200,000 ₪
4,400,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏11,309 ‏₪
סה״כ הלוואה‏2,200,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

47423286פורסם ב04/02/26