נכס עם ממ״ד
8,100,000 ₪

משה שרת

נכס עם ממ״ד

דירת גן, הצפון החדש - כיכר המדינה, תל אביב יפו

4חדרים
קרקע
117מ״ר

נכס מספר: 26572, למכירה ליד כיכר המדינה - ברחוב שקט, דירת גן בגודל של 117 מטר במפלס אחד עם גינה בגודל של 100 מטר, חניה ומחסן. עיצוב אדריכלי עם גמרים ברמה גבוהה ביותר! הבניין בנוי ברמה גבוהה ביותר עם 2 מעליות וחניון תת קרקעי רגיל ללא מכפילים.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר גינה
100
קומות בבניין
7
חניות
1
מחיר למ"ר
69,230 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?4,050,000 ₪
8,100,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏20,819 ‏₪
סה״כ הלוואה‏4,050,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

73541149פורסם ב06/03/25