מקלט במרחק 295 מ׳
2,180,000 ₪2,250,000 ₪

המפלס

מקלט במרחק 295 מ׳

דירה, מרכז, כפר סבא

3.5חדרים
קומה8/8
85מ״ר

חדש בשוק, למכירה במרכז כפר סבא, דירת 3.5 משופצת, מרווחת, בבניין מקלט מסודר, מעלית וחניה משותפת. מיקום שקט, קרוב למוסדות חינוך, קניות, גינות. הדירה מושכרת כיום עם שוכרים מקסימים שישמחו להישאר, לפרטים נוספים תתקשרו שרון אנדרסון ממשרד אנדרסון נדל"ן שרות מהלב

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
85 מ״ר
קומות בבניין
8
חניות
1
מחיר למ"ר
25,647 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,090,000 ₪
2,180,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏5,603 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,090,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

57259876פורסם ב24/02/25