בלעדיותנכס עם ממ״ד
1,470,000 ₪1,570,000 ₪

יהושע חנקין

בלעדיותנכס עם ממ״ד

דירה, דרום עפולה, עפולה

4חדרים
קומה4/6
128מ״ר

למכירה בלב העיר עפולה בפרויקט מבוקש , דירת 4 חדרים XXL מתוכננת היטב מוארת ורחבה, מטבח בנגרות אישית הכולל אי צף ומזווה שירות, ריצוף פורצלן חדיש, הנמכות גבס , חדר הורים אישי הכולל מקלחת שירותים, ממ"ד וחדרי ילדים מרווחים מאוד, מרפסת שמש מקורה בסגירת חורף, ישנה מעלית שבת בבניין, מיקום מרכזי מאוד במרחק הליכה מהשדרה הראשית.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
קומות בבניין
6
חניות
1
מחיר למ"ר
11,484 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?735,000 ₪
1,470,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏3,778 ‏₪
סה״כ הלוואה‏735,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

65684061פורסם ב18/12/25