בלעדיותמקלט במרחק 146 מ׳
1,420,000 ₪

המחתרת

בלעדיותמקלט במרחק 146 מ׳

דירה, אלמוגים, קרית ים

4חדרים
קומה1/2
102מ״ר

דירת 4 חדרים- 102 מר, בשכונת אלמוגים המבוקשת, מרחק הליכה קצר לחוף שיפוץ קומפלט לפני 6 שנים- הכל הוחלף חשמל ואינסטלציה חדשים חלונות, ריצוף סינטריה איכותי מקלחון, שירותים דלתות ומשקופים דירה מתוחזקת ברמה גבוהה- נכנסים עם מזוודות קומה 1 מתוך 2 בלבד סהכ 12 מדרגות

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
קומות בבניין
2
חניות
ללא
מחיר למ"ר
13,921 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?710,000 ₪
1,420,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏3,650 ‏₪
סה״כ הלוואה‏710,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

88140940פורסם ב21/12/25