מקלט במרחק 271 מ׳
1,620,000 ₪1,650,000 ₪

שדרות מנחם בגין

מקלט במרחק 271 מ׳

תיירות ונופש, חדרה

2.5חדרים
קומה1/7
55מ״ר

למכירה בכפר הים המקום המושלם ,הדירה הכי מושקעת ושווה בכפר הים .

פירוט ריהוט:
מטבח מאובזר: כיריים חשמאליות 4 ראשי מקרר מדיח תנור bilt in שולחן אוכל תואם למטבח עם כסאות בר סלון עם שולן וכורסאות עם שטחי איכסון מיטה זוגית עם ארון הזזה מרפסת גדולה עם נוף לים. הדירה נמכרת asis.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
קומות בבניין
7
חניות
1
מחיר למ"ר
29,454 ₪

• מרוהטת
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?810,000 ₪
1,620,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏4,164 ‏₪
סה״כ הלוואה‏810,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

59432142פורסם ב19/02/25