נכס עם ממ״ד
7,500,000 ₪

הצפון החדש - כיכר המדינה

נכס עם ממ״ד

דירה, תל אביב יפו

3.5חדרים
קומה6/32
115מ״ר

למכירה במגדלי אקירוב היוקרתיים ת"א 3.5 חדרים (מתוכם מאסטר) 103 מ"ר + מרפסת 12 מ"ר ארונות בחדרים, מטבח מאובזר. פונה לצפון, נוף פתוח. 2 חניות + מחסן במגדל שירותי שמירה 24/7, חניון, חדר כושר, ספא ובריכה הפתוחה כל השנה. פרויקט אקירוב היוקרתי ממוקם על רחוב פנקס, בצמוד לשכונות מגדלי היוקרה פארק צמרת ופארק בבלי. מחיר מבוקש: 7,500,000 ¤

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
קומות בבניין
32
חניות
1
מחיר למ"ר
65,217 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?3,750,000 ₪
7,500,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏19,277 ‏₪
סה״כ הלוואה‏3,750,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

68865970פורסם ב02/04/25