נכס עם ממ״ד
7,000,000 ₪

עין התכלת

נכס עם ממ״ד

דירה, נתניה

5חדרים
קומה17/20
147מ״ר

דירת 5 חדרים מפוארת של 147 מ"ר (ארנונה) למכירה בפרויקט בריגה בלו ביי היוקרתי בשכונת כוכב הצפון, קומה 17 עם נוף מרהיב. הנכס כולל מרפסת שמש של 18 מ"ר, 2 חניות ומחסן. הדירה חדשה לחלוטין ומעולם לא גרו בה, במפרט פרמיום של בריגה. הפרויקט כולל 5 מגדלים בני 16-25 קומות בצפון נתניה, מטרים ספורים מקו המים ובסמוך למלון בלו ביי.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
147 מ״ר
קומות בבניין
20
חניות
2
מחיר למ"ר
47,619 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?3,500,000 ₪
7,000,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏17,992 ‏₪
סה״כ הלוואה‏3,500,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

62985319פורסם ב26/08/25