נכס עם ממ״ד
1,950,000 ₪

הדוברת 14

נכס עם ממ״ד

דירת גן, פנינת העמק, מגדל העמק

6חדרים
קומה1/3
140מ״ר

בבניין פינתי הגובל לחורש טבעי עם נוף מרהיב עוצר נשימה למכירה דירת גן ומרפסת 6 חדרים גדולים ומוארים יחידת הורים מפנקת ממד מזגנים משופצת גינה מוקפת בעצי נוי ופרי ברחוב ללא מוצא במרחק קצר ממוסדות דת וחינוך , ממרכז העיר ומרכזי קניות חניה בשפע לחיות בטבע ולהנות מחיי העיר

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
140 מ״ר
מ״ר גינה
100
קומות בבניין
3
חניות
2
מחיר למ"ר
13,928 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?975,000 ₪
1,950,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏5,012 ‏₪
סה״כ הלוואה‏975,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

76954749פורסם ב21/07/25