נכס עם ממ״ד
3,175,000 ₪

דרך משה דיין 34

נכס עם ממ״ד

דירה, כפיר, נווה כפיר, תל אביב יפו

5חדרים
קומה3/27
130מ״ר

חדש למכירה בבלעדיות בפרויקט COMPLEX תל אביב , דירת 5 חד גדולה מדהימה למגורים !!! מחיר סופר אטרקטיבי !!! משה דיין 34 פינת מח"ל דירת 5 חדרים גדולה ומרווחת,כ-140 מ"ר !, מרפסת שמש כ 12 מ"ר עם נוף פתוח , מתוך 27,עם 3 מעליות ,כיווני אוויר - צפון ומערב ,הדירה מלאת אור שמש ואויר ,2 שירותים מקלחת ואמבטיה,מאסטר רום,תריסים חשמליים,מיזוג אוויר מרכזי,ממ"ד,חניה תת קרקעית בטאבו

פירוט ריהוט:
הפרויקט ממקום בלוקיישן סופר אסטרטגי , במרחק הליכה תוכלו למצוא שפע של חנויות מסחר , בתי ספר וגנים ,נגישות לתחבורה ציבורית כ200 מר מהרכבת הקלה העתידית (הקו הסגול ) הקנאטרי השכונתי ומכללת אפקה העתידית!

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
130 מ״ר
קומות בבניין
27
חניות
1
מחיר למ"ר
24,423 ₪

• מרוהטת
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,587,500 ₪
3,175,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏8,161 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,587,500 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

52178510פורסם ב28/10/24