נכס עם ממ״ד
1,849,999 ₪

סנטרל פארק / האצטדיון

נכס עם ממ״ד

דירה, באר שבע

5חדרים
קומה22/25
190מ״ר

באזור סופר מבוקש במרכז העיר דירת 5 חד ענקית מרווחת ומתוכננת מצוייןקרוב להכל. קומה גבוהה עם נוף מדהים. כ190 בנוי כ-20 מרפסת יחידת הורים מפנקת מחסן בטאבו 2 חניות מקורות ( טוריות ) בניין עם וועד חזק, חדר כושר, אולם אירועים.חובה להגיע לראות ולהתרשם.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
190 מ״ר
קומות בבניין
25
חניות
2
מחיר למ"ר
9,736 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?924,999 ₪
1,849,999 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏4,755 ‏₪
סה״כ הלוואה‏925,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

42207478פורסם ב15/01/25