בלעדיותנכס עם ממ״ד
7,990,000 ₪

שוהם

בלעדיותנכס עם ממ״ד

דו משפחתי

9חדרים
קרקע
370מ״ר

למכירה בבלעדיות דו משפחתי מושקע בשכונת גבעולים בשוהם מרווח ומעוצב ברמה גבוהה, מטבח גדול ומפנק שמתאים לבישול ולאירוח, מגרש כ 370 מ"ר, בנוי כ 300 מ"ר. 9 חדרים כולל מרתף גדול. בקומת הכניסה חדר עבודה או חדר אירוח, יחידת הורים גדולה ומרווחת. גינה רחבה עם אפשרות לבריכה, אופציה לחדר נוסף בעליית הגג. מזגן VRF. בית מתוחזק ושמור. לפרטים נוספים, שמעון אבוחצירה

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
חניות
1
מחיר למ"ר
21,594 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?3,995,000 ₪
7,990,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏20,536 ‏₪
סה״כ הלוואה‏3,995,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

53949851פורסם ב27/11/25