נכס עם ממ״ד
7,600,000 ₪

הדר

נכס עם ממ״ד

דירת גן, רמת השרון

8חדרים
קרקע
240מ״ר

דופלקס גן מדהים למכירה ברובע הדר! כ-240 מ"ר בנוי פלוס גינה ירוקה ומוארת בגודל כ-150 מ"ר (נטו). בקומת הכניסה (120 מ"ר) סלון מרווח, מטבח, מאסטר הורים, ממ"ד, וחדר שינה. בקומת המרתף (120 מ"ר) 3 חדרי שינה, סלון, 3 חצרות אנגליים. דופלקס מושלם לכל משפחה, דירה מאוד מוארת ומאווררת, מיקום מצויין ברובע הדר- הליכה לכל מקום ושקט. 2 חניות בחניון תת קרקעי ומחסן.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
במצב שמור
מ״ר בנוי
240 מ״ר
מ״ר גינה
150
קומות בבניין
5
חניות
2
מחיר למ"ר
31,666 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?3,800,000 ₪
7,600,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏19,534 ‏₪
סה״כ הלוואה‏3,800,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

63231511פורסם ב11/06/25