נכס עם ממ״ד
1,450,000 ₪1,520,000 ₪

הרצליה

נכס עם ממ״ד

תיירות ונופש

1.5חדרים
קומה4/6
45מ״ר

שימו לב, חייב להימכר מציאה! למכירה דירת סטודיו (בסביבות 40 מטר) במלון הרודס הרצליה, חניה פרטית, הדירה תירשם טאבו על שם הקונה, מרפסת שמש ונוף לים, אפשרות ל2 זוגות או זוג עם 3 ילדים אפשרות לקחת את הדירה מתי שרוצים מתוך השנה לעד חצי שנה, כולל שרות חדרים בתמורה יחסית. ובחצי השנה השנייה המלון משלם שכירות. המחיר לא כולל מע"מ לעוד פרטים צרו קשר

פירוט ריהוט:
טלויזיה,ספות,מיטה, בקיצור לבוא עם מזוודה וכל מה שצריך להיות בדירה

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
39 מ״ר
קומות בבניין
6
חניות
1
מחיר למ"ר
32,222 ₪

• מרוהטת
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?725,000 ₪
1,450,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏3,727 ‏₪
סה״כ הלוואה‏725,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

45085115פורסם ב27/11/25