נכס עם ממ״ד
2,290,000 ₪

הר שלמה

נכס עם ממ״ד

דירה, היובל, אור עקיבא

5חדרים
קומה10/14
145מ״ר

עדכון מחיר.. למכירה דירת 5 חדרים מדהימה! בשכונת היובל האהובה והמבוקשת ברחוב הר שלמה באור עקיבא פרוייקט של AURA היוקרתי בניין בן 7שנים קומה 10 5 חדרים מוארת ומרווחת 120 מטר בנוי מרפסת מערבית בגודל של 23 מטר עם נוף לים מחסן צמוד לדירה חניה פרטית מטבח משודרג

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
122 מ״ר
קומות בבניין
14
חניות
1
מחיר למ"ר
15,793 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,145,000 ₪
2,290,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏5,886 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,145,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

77242538פורסם ב19/05/26