נכס עם ממ״ד
4,570,000 ₪

המייסדים 14

נכס עם ממ״ד

בית פרטי/ קוטג', הפרפר, קרית ביאליק

6חדרים
קרקע
280מ״ר

במיקום הכי טוב בקרית ביאליק רחוב המייסדים השקט והאיכותי בית כזה יוצא למכירה פעם בעשור קוטג פרטי בודד גינה היקפית וגדולה בנוי 165 על שטח של 220 משופץ מלפני מספר שנים במרחק הליכה ממוקדי עניין רבים דקה הליכה לקריון מוסדות חינוך ועוד פינוי גמיש

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
185 מ״ר
חניות
1
מחיר למ"ר
16,321 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?2,285,000 ₪
4,570,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏11,746 ‏₪
סה״כ הלוואה‏2,285,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

44550255פורסם ב16/01/26