נכס עם ממ״ד
2,200,000 ₪

גאולה כהן

נכס עם ממ״ד

דירה, גלי ים, קרית ים

5חדרים
קומה7/13
125מ״ר

למכירה בפרויקט חדש ברחוב גאולה כהן, דירה מהממת ומרווחת 5 חדרים, 125 מ"ר בנוי מרפסת שמש 15 מ"ר עם נוף פתוח לים קומה 7 בבניין חדיש ומטופח מתאימה במיוחד למשפחות צעירות וגם לאוכלוסייה מבוגרת מיקום מעולה קרוב לפארקים, מרכזי קניות ותחבורה נוחה דירה מושלמת למגורים איכותיים או כהשקעה חכמה! לפרטים ותיאום סיור: רפאל איס יועץ ומשווק נדל"ן

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
125 מ״ר
קומות בבניין
13
חניות
1
מחיר למ"ר
17,600 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,100,000 ₪
2,200,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏5,655 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,100,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

53902574פורסם ב27/10/25