נכס עם ממ״ד
29,200,000 ₪

לואי מרשל

נכס עם ממ״ד

גג/ פנטהאוז, הצפון החדש - צפון, תל אביב יפו

7חדרים
קומה8/8
463מ״ר

למכירה בצפון החדש ברחוב לואי מרשל ת"א בפרויקט בוטיק במפרט גבוה במיוחד דירת פנטהאוז המשתרעת על קומה שלמה בשטח בנוי של 321 מ"ר בנוסף 141 מ"ר מרפסות בעומק של 4 מ"ר נדיר למצוא 4 חניות תת קרקעיות רגילות ו2 מחסנים ניתן לתכנן לפי בקשת הלקוח 4 כיווני אוויר דירה יחידה בקומה צרו קשר

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
463 מ״ר
קומות בבניין
8
חניות
3
מחיר למ"ר
63,066 ₪
תאריך כניסה
13/10/28

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?14,600,000 ₪
29,200,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏75,052 ‏₪
סה״כ הלוואה‏14,600,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

44652598פורסם ב13/10/25