נכס עם ממ״ד
3,100,000 ₪

רפאל איתן

נכס עם ממ״ד

דירה, נאות שמיר, רמלה

6חדרים
קומה5/5
160מ״ר

דירת 6 חדרים ענקית ומתוכננת מושלם יוצאת למכירה. חללים מוגדרים וגדולים לכל חלק בבית. חלל סלון רחב גדול ופתוח עם יציאה למרפסת של כ13 מטרים (סוכה) הפונה לנוף פתוח וירוק של מושב נווה דורון עם נקודות חשמל מים גז וטלויזיה + פרגולה מסנטף שקוף. מטבח מרווח עם המון מקומות אחסון, מקום מוגדר לפינת אוכל, חדרי שינה גדולים מאוד. יחידת מתבגר מרווחת, יחידת הורים גדולה עם חדר ארונות וחדר רחצה.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
קומות בבניין
5
חניות
1
מחיר למ"ר
19,375 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,550,000 ₪
3,100,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏7,968 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,550,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

83928014פורסם ב29/12/25