מקלט במרחק 477 מ׳
4,250,000 ₪

אברהם בויאר

מקלט במרחק 477 מ׳

דירה, רמת אביב ג', תל אביב יפו

4חדרים
קומה1/7
102מ״ר

במיקום מבוקש ושקט, למכירה דירת 4 חדרים מהממת 90 מ'ר בנוי, מעוצבת ומתוכננת היטב. מרפסת שמש של 12 מ�ר פונה לנוף ירוק ופתוח. מושלמת לקפה של בוקר או ערב רגוע. הדירה שקטה מאוד, עם ירוק מכל חלון ואווירה נעימה של טבע בתוך העיר. כוללת חניה פרטית ומחסן צמוד. איכות חיים בלב צפון ת�א. קרבה לפארקים, מרכזי קניות תחבורה ציבורית והים. התמונות להדמייה בלבד. לפרטים נכס מספר 6814393.

פירוט ריהוט:
עקבו אחרינו בפייסבוק | אינסטגרם | אתר הבית | טיק טוק. ותהנו ממבחר רחב של נכסים בבלעדיות. כתובתינו: אופנהיימר 13. נווה אביבים רמת אביב. משרד התיווך המוביל בצפון תא

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
102 מ״ר
קומות בבניין
7
חניות
1
מחיר למ"ר
41,666 ₪

• מרוהטת
הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?2,125,000 ₪
4,250,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏10,924 ‏₪
סה״כ הלוואה‏2,125,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

77580483פורסם ב08/05/25