בלעדיותנכס עם ממ״ד
4,590,000 ₪

משה לב עמי 8

בלעדיותנכס עם ממ״ד

דופלקס, רמת אפרים, נתניה

6חדרים
קומה4/4
175מ״ר

למכירה בנתניה, משה לב עמי 8 ,דופלקס 6 חד', החדרים מרווחים מאוד, 175 מ"ר, מרפסת סוכה 50 מ"ר ועוד 15 מרפסת שניה, קומה 4/ 4 יש כניסה גם מקומה 5 נפרדת, מעלית שבת, כיווני אוויר צפון/מערב, 2 חניות+ מחסן. מושקעת, מתוכננת ומשודרגת היטב.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
קומות בבניין
4
חניות
2
מחיר למ"ר
26,228 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?2,295,000 ₪
4,590,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏11,798 ‏₪
סה״כ הלוואה‏2,295,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

57724769פורסם ב12/05/26