מקלט במרחק 44 מ׳
1,290,000 ₪

סן דייגו 9

מקלט במרחק 44 מ׳

דירה, קיבוץ גלויות, קרית מלאכי

4.5חדרים
קומה2/3
90מ״ר

דירה גדולה ומרווחת בשכונת קיבוץ גליות כיטום מושכרת לשוכרים איכותים ! בקרבת מוסדות לימוד תחבורה ציבורית מרכז מסחרי. חנייה בשפע בתי כנסת פונטציאל עתידי להשבחה פינוי בינוי .תשואה גבוהה

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
90 מ״ר
קומות בבניין
3
חניות
ללא
מחיר למ"ר
14,333 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?645,000 ₪
1,290,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏3,316 ‏₪
סה״כ הלוואה‏645,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

46204740פורסם ב12/05/26