מקלט במרחק 244 מ׳
3,300,000 ₪

דגן 12

מקלט במרחק 244 מ׳

גג/ פנטהאוז, עמירם, פרדס חנה כרכור

5חדרים
קרקע
155מ״ר

בשכונת עומרים, שכונה קהילתית עם חיי קהילה פעילים לצד איכות חיים. פרוייקט בוטיק קטן ואינטימי של 4 דירות בלבד, נותרה למכירה דירה אחרונה. פנטהאוז 2 מפלסים 5 חדרים כ- 155 בנוי, מרפסת של כ- 15 , מרפסת גג נוספת גדולה של כ- 80 הכוללת יחידה היכולה לשמש בקליניקה או למגורים וכן מחסן בנוי. 2 חניות פרטיות. לפרטים נוספים ניתן לפנות טלפונית לא למתווכים

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש מקבלן (לא גרו בנכס)
מ״ר בנוי
155 מ״ר
חניות
2
מחיר למ"ר
21,290 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,650,000 ₪
3,300,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏8,482 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,650,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

86867847פורסם ב12/05/26