נכס עם ממ״ד
2,450,000 ₪

יקנעם עילית

נכס עם ממ״ד

דירה

5חדרים
קומה1/4
127מ״ר

למכירה דירה מדהימה 5 חדרים במפלס אחד ללא מדרגות בכלל חניה פרטית מחסן פרטי בקומה צמוד לדירה מיקום מצוין בשכונה כי מבוקשת ביקנעם

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
115 מ״ר
קומות בבניין
4
חניות
1
מחיר למ"ר
19,291 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,225,000 ₪
2,450,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏6,297 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,225,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

86585958פורסם ב26/10/25