בלעדיותמקלט במרחק 571 מ׳
1,895,000 ₪1,950,000 ₪

מבצע יונתן

בלעדיותמקלט במרחק 571 מ׳

דירה, רוממה, חיפה

4חדרים
קומה6/7
96מ״ר

דירת 4 חדרים למכירה ברוממה הישנה, רח מבצע יונתן. כ 96 מר, קומה 6 מתוך 7, דירה שקטה ומרווחת. שני חדרי רחצה משופצים. בניין מטופח ומתוחזק, עם מעלית, חניה פרטית ומחסן. נגישות נוחה, 3 מדרגות בלבד בלובי. קרובה לצומת חורב, גרנד קניון, סופרמרקט ורדיה ומרכז הכרמל. מגרש ספורט בקרבה, ללא צורך, מעבר כביש. במרחק נסיעה קצר לבתי הספר היסודיים ריאלי אחוזה, אהוד, בן גוריון ולתיכון עירוני ה.

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
משופץ
מ״ר בנוי
96 מ״ר
קומות בבניין
7
חניות
1
מחיר למ"ר
19,739 ₪
תאריך כניסה
31/08/26

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?947,500 ₪
1,895,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏4,871 ‏₪
סה״כ הלוואה‏947,500 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

45910493פורסם ב25/12/25