בלעדיותמקלט במרחק 193 מ׳
2,680,000 ₪

שאר העיר

בלעדיותמקלט במרחק 193 מ׳

דו משפחתי, כפר יונה

5חדרים
קרקע
390מ״ר

למכירה בית סבתא ותיק, לשיפוץ מסיבי, ברחוב שעובר התחדשות עירונית ! הנכס בנוי 152 מ"ר על מגרש של 390 מ"ר שטח גדול ! מחיר מציאה מתחת למחיר השוק, עם פוטנציאל גבוה מאוד למביני עניין ולמי שמחפש נכס עם שטח גדול במיקום מתפתח ופוטנציאל כלכלי עתידי!. - הזדמנות אמיתית לרכוש נכס עם שטח גדול במחיר אטרקטיבי במיוחד!

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
דרוש שיפוץ
מ״ר בנוי
152 מ״ר
חניות
ללא
מחיר למ"ר
6,871 ₪
תאריך כניסה
01/08/26

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,340,000 ₪
2,680,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏6,888 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,340,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

89031353פורסם ב01/04/26