נכס עם ממ״ד
2,690,000 ₪

דוד מאיר גוטמן

נכס עם ממ״ד

דירה, לב המושבה / מרכז העיר, פתח תקווה

5.5חדרים
קומה2/22
151מ״ר

חדש למכירה במגדלי העיר בפ"ת! דירת 5.5 חדרים גדולה ומרווחת מאוד! כ131 מ"ר! דירה מושקעת ויפה! בקומה ה2 גבוהה (עולים 9 קומות במעלית) בבניין מפנק מאוד הכולל 3 מעליות (מעלית שבת 1), חדר כושר, פארק המיועד לדיירי הבניין בלבד וחדר משחקים! חניה תת קרקעית בטאבו, ממ"ד, יחידת הורים ומרפסת שמש הפונה לנוף פתוח! מחיר אטרקטיבי מאוד! לפרטים נוספים ותיאום בנכס, התקשר/י עכשיו!

פרטים נוספים

סוג העסקה
מכירה
מצב הנכס
חדש (גרו בנכס)
מ״ר בנוי
131 מ״ר
קומות בבניין
22
חניות
1
מחיר למ"ר
17,814 ₪

הדרך לבית שלכם מתחילה כאןyad2 logo
כמה הון עצמי יש לך?1,345,000 ₪
2,690,000 ₪100,000 ₪
לכמה שנים המשכנתה?30
30 15
החזר חודשי משוער‏6,914 ‏₪
סה״כ הלוואה‏1,345,000 ‏₪ריבית ממוצעת% 5.07

היסטוריית שווי הנכס

75139801פורסם ב15/10/25